HİZMETLERİMİZ

Marmara Özel Güvenlik Şirketi olarak; Sağlık sektörü çalışanları ile Hasta ihtiyaç ve beklentileri gözönüne alınıp, hasta yakınlarının psikolojisi düşünülüp, gerekli tedbirleri alarak hizmet vermekteyiz. 

Etkili Hastane güvenliği ve hasta güvenliği konularında kullanıldığımız yöntemler; 

  • Giriş çıkış noktalarını kontrol, çalışanların, hasta ve yakınlarının huzurunu korumak için Hastane iç bölümlerinde düzeni bozacak hasta ve yakınlarına müdahale etmek, şüpheli kişileri süzebilmek, sabotaja karşı alınacak önlemler, bomba ve sair tehditlere karşı alınacak tedbirler, toplu eylemler karşısında uygulanacak hareket tarzı ile ilgili eğitimli ve tecrübeli kadro oluşturmak, bu konuda personele hastane güvenlik oryantasyonu verilerek konusunda tecrübeli özel güvenlik görevlileri yetiştirmek. 
  • Özel güvenlik ekibine ek olarak hastane girişleri ve çıkışları, acil servis, poliklinikler idari katlar ve koridorların 24 saat kameralar ile izlenip, kayıt altına alınması, bu teknolojik güvenlik sistemleri sayesinde hastanelerin çeşitli bölümlerinde oluşabilecek hırsızlık ve dolandırıcılık gibi suçların önlenmesi ve faillerinin yakalanması daha kolay bir şekilde sağlanmaktadır. 
  • Sağlık kuruluşunda firmamızca görevlendirilen özel güvenlik görevlisi gerekli psikolojik değerlendirme, meslek içi eğitim ve bir dizi testten geçerek göreve başlamaktadır. Bu kapsamda risk ve tehlike karşısında hazır özel güvenlik görevlileri yetiştirilmektedir. 

Tüm bu ilkeler dahilinde Hastane yönetimince alınan karar ve kuralların uygulanabilmesi için, öngörülen bölge ve belirlenen saatler arasında gözetim, denetim ve kontrol görevi firmamızca büyük bir hassasiyetle yerine getirilmektedir. 

Marmara Özel Güvenlik Şirketi;

Eğitim Kurumları güvenliği ve Okul güvenliği hizmetleri başarıyla uyguladığımız okul güvenlik modeli ile sağlanmakta, Okullarda, Üniversite kampüslerinde oluşabilecek her türlü tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretim huzurunu bozmadan işletmenin istekleri doğrultusunda MARMARA ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ olarak hizmet vermekteyiz. 

Şirket olarak; Öğrencilerin şiddetten korunması, suç işleyecek zeminin ortadan kaldırılması için fiziki tedbirleri gözden geçirerek, kamera ve alarm sistemlerini kullanmak suretiyle hizmet sunmaktayız. 

3e kurum Güvenliği konusunda yetişmiş Eğitim ve İdari kadromuzla Sağlık kurumlarında nitelikli Güvenlik Hizmeti vermekteyiz.